KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15228296

nr 1522 8296

Doris Hennix

(1908-1997), Sverige

Kroki. Signerad, daterad -57. Blandteknik, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:59:23

20/2 01:35:00 1      100 kr
20/2 11:55:40 2      Vinnande bud

Doris Hennix

Läs mer om Doris Hennix